Hakkımızda

EMPAN Elektromekanik  genç deneyimli ve uzman kadrosuyla üretimini müşteri odaklı olarak yapmaktadır. Gelişen ve sürekli değişen piyasa şartlarına göre gelişimini sürekli  tazeleyen firmamız teknoloji ve çalışma prensiplerini tamamlamıştır.

İmalatımızda uzman ve deneyimli personel ile kaliteli üretim, iyi hizmet statüsündedir. Müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için kurumsal bir firma olabilme çalışmalarını başlatmıştır.

Yılların piyasa deneyimi ile henüz  yeni kurmuş olduğumuz EMPAN Elektromekanik piyasa ortalamalarına göre sektöründe önemli adımlar atmış kalitesi uyumlu yönetimi ve çalışkan personeli ile kısa bir zamanda kendisini sektöre kabul ettirmiş ve sektöründen memnuniyetler kazanmıştır.

Alanında her türlü yeniliği ve önerileri ciddi alan EMPAN Elektromekanik  yeni projeleri ile sektöre yenilikler katabilmek amacı ile belirli ölçülerde çalışmalar ve eğitimler vermektedir.

EMPAN Elektromekanik  üretime başladığı ilk günden itibaren kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ                                                                                                                                                                                 

İş ortaklarımızın ve müşterilerimizin  başarıları için değer sağlamak amacıyla, uluslararası kalite standartlarında üretim yapmak ve sürekli hizmeti sağlamak.

VİZYONUMUZ                                                                                                                                                                                  

Elektrik panosu sektöründe, ülke genelinde  doğru ve sağlam üretim  ile anahtar teslimi  kaliteli ürünler sunan, gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve farklı ihtiyaçlara farklı çözümler üreten sektör lideri şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ                                                                                                                                                                               

Tecrübe 
Memnuniyet 
Güvenilirlik, 
Sorumluluk duygusu, 
Kalite bilinci, 
Sürekli gelişim inancı, 
İş ahlakına bağlılık,
Müşterilerimizin beklentilerini aşan çok yönlü projelerle, karşılıklı kazanmayı başarmış ve bunu temel değer haline getirmiştir.


Etiketler : Hakkımızda